This product is currently not available.
ARNO NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU NEXUS
ARNO NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU NEXUS

Arno Nexus navijak s voľnobežnou brzdou

Pre všetky produkty značky Arno platí, že disponujú výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto produkty ponúkajú výborné riešenie pre začiatočníkov.

Vo viacerých rozmeroch dostupná séria Nexus ponúka obľúbeným voľnobežným brzdovým systémom, masívnym grafitovým telom a odľahčenou cievkou (odporúčame používanie monofilového vlasca) riešenie pri mnohých metódach lovu.

Má ľahký chod, za čo vďačí vnútorným ložiskám a mechanizmu, ktorý sa nachádza v jednoduchom, predsa však masívnom grafitovom tele. Okrem tela aj ergonomická kovová kľučka zaručuje dokonalé navíjanie aj väčších hmotností.

Je inštalovaný s nelepiacou sa prednou brzdou, ktorá je doplnená o zapínateľnú voľnobežnú brzdu, nachádzajúcu sa v jeho spodnej časti. Podľa nárokov možno nastaviť jej silu, ktorá umožňuje nastaviť navijak ako voľne bežiaci. To je veľká výhoda pri love s 2 alebo viacerými prútmi alebo nočnom love.

Univerzálne použiteľný model s adekvátnou prednou brzdou je dokonalý snáď pre všetky rybárske metódy od kapráriny po lov zubáča. 

BANAX NAVIJAK HELICON 5600NF
90.90 Eur
LINEA ALL BLACK NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU S MONOFIL VLASCOM
29.90 Eur
LINEA VIGOR CARP RYBÁRSKY NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU
21.90 Eur
LINEA HYPER CARP RYBÁRSKY NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU
28.90 Eur
LINEA VIGOR NAVIJAK S VOĽNOBEŽNOU BRZDOU CARP NEW S VLASCOM
20.90 Eur
KAMASAKI NAVIJAK SUPER RUNNER
19.90 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos