Všetko pre rybolov

Spoločnosť Energofish Kft bola založená v roku 1992 v Maďarsku a stala sa jedným z najväčších výrobcov a distribútorov rybárskych potrieb vo východnej Európe.

Od založenia spoločnosti sme členmi organizácie EFTTA (European Fishing Tackle Trade Association) a sme stálym vystavovateľom výstavy EFTTEX, ktorú organizuje EFTTA. Náš úspech je založený na vlastných značkách, ako sú Carp Expert, Benzar Mix, Wizard, IBite alebo L&K.

Za náš úspech vďačíme nie len nášmu viac ako 150 člennému odhodlaného tímu, ale taktiež našim dodávateľom a partnerom. Tovar dodávame už viac ako 2000 obchodným partnerom v regióne.

V roku 2020 sme získali ocenenie ISO 9001 a ISO 27001, neskôr sme získali aj certifikát BISNODE, ako uznanie za transparentné pôsobenie.

O nás

Cieľom Energofish Kft je sprístupniť svoje výrobky všetkým európskym rybárom.

V roku 1992 náš majiteľ a zakladateľ József Markóczy položil základy spoločnosti Energofish Kft, ktorá sa zúčastňuje na mnohých medzinárodných veľtrhoch. V Maďarsku je najpopulárnejším veľkoobchodným dodávateľom rybárskych potrieb. Za takmer tridsať rokov existencie si naša firma získala vernosť úspešných a spokojných rybárskych obchodov, online obchody ale i radosť státisícov rybárov.

Cieľom je sprístupniť svoje výrobky všetkým európskym rybárom, od hobby rybárov až po profesionálov!

V našich partnerských obchodoch sú dostupné vybavenia, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Naši odborníci a známi rybári (Benzár Zsolt, Bokor Károly, Deli Ibolya, Koós Ferenc, Lukácsi Béla, Szabó Bence, Szilvási Szilárd a Feeder Team) ich pomáhajú rozvíjať.

EFFTEXÚspech našich kvalitných rybárskych vybavení a príslušenstva ďakujeme individuálnemu rozvoju a vynikajúcemu pomeru ceny. Našu vytrvalú prácu potvrdzujú naše ocenenia získané na viac ako 30 medzinárodných výstavách.

Energofish Kft predáva prostredníctvom obchodných partnerov. Jeho jedinou vlastnou prevádzkou je obchod Peca Pláza, ktorá funguje od roku 2011 so sídlom v meste Vecsés neďaleko Budapešti. V Peca Pláze čakáme našich zákazníkov s profesionálnou službou a s viac ako 15000 kvalitnými produktmi.

Naša prítomnosť v Maďarsku je značná nielen kvôli predaju, ale aj časti výroby. Sme hrdí na našu výrobnú jednotku v Marcali a Dömsöde, ktorá je zodpovedná za mnohé z našich jedinečných produktov.

Kromě maďarského trhu jsou již k dispozici také následující webové stránky: slovenský, český, rumunský, mezinárodní (anglický jazyk), rakouský (německý jazyk), srbský, španělský a ukrajinský. Počet našich nových partnerů od Itálie po Německo neustále roste ve všech větších státech Evropské unie, tím pádem umíme zajistit dopravu požadovaných výrobků na celé území Evropské unie.

Tím Energofish

V Maďarsku pracuje takmer 100 ľudí v našom maloobchode a veľkoobchode, aby zabezpečili kvalitné služby pre našich partnerov a zákazníkov. V ďalších našich dcérskych spoločnostiach pracujeme s viac ako 50 členným tímom v mnohých ďalších krajinách. Za naším úspechom stoja predovšetkým naši oddaní a nadšení zamestnanci! Sme hrdí na ich výkon a tiež aj na to, že mnohí z nich sú s nami od našich začiatkov!

Energofish Team
Časová os

1992

Markóczy József cégalapító, tulajdonos

Markóczy József položil základy spoločnosti Energofish Kft.

1995

Carp Expert

Na trh sa úvádza značka Carp Expert, ktorá sa za posledné obdobie stala jednou z najznámejších značiek rybárskych potrieb v Maďarsku i Európe.

2003

Wizard

Na lov dravých rýb sme zaviedli značku Wizard, ktorá je dodnes veľmi populárna medzi rybármi loviacimi na prívlač.

2004

EFTTEX London 2004

Medzinárodná rybárska výstava EFTTEX sa konala v Londýne, kde spoločnosť Energofish prvýkrát predstavila značku Fishing Box.

2005

Fehova 2005

Energofish Kft sa po prvý krát zúčastňuje ako vystavovateľ na výstave FeHoVa a odvtedy sme na výstave prítomní každý rok.


EFTTEX Varsó 2005 EFTTEX Varsó 2005

Medzinárodná rybárska výstava EFTTEX sa konala vo Varšave, kde spoločnosť Energofish dostala cenu za najkrajší malý stánok.


Salmo Kupa 2005

Spoločnosť Energofish organizovala prvýkrát Salmo pohár, ktorý sa konal v Rumunsku.

2006

Fehova 2006

Na výstave FeHoVa bol predstavený prvý skladací prút Benzar, za ktorý vďačíme Benzár Zsoltovi.


Organizujeme Salmo pohár aj v Maďarsku!

2009

Ponytshow 2009

V Maďarsku sa konala prvýkrát Pontyshow, na ktorej sa zúčastnil aj Energofish.


Mann's

Spoločnosť Energofish v Maďarsku začala predávať Mann´s výrobky z gumových rýb.

2011

Pecapláza Pecapláza

Spoločnosť Energofish otvorila svoj vlastný obchod. Naše vlastné značkové výrobky je možné tiež zakúpiť v maloobchode v Pecapláza vo Vecsés.

2014

Fehova 2014

Rybári sa mohli po prvýkrát stretnúť s návnadou a nástrahou od značky Benzar Mix a návnadou na háčik Jelly Baits. Populárna návnada sa predstavila na výstave FeHoVa.

2015

EFTTEX Varsó 2015

Na výstave EFTTEX vo Varšave získal Jelly Baits ocenenie Najlepší nový výrobok v kategórii návnad.


iBite 2015 Varsó

Výstava EFTTEX vo Varšave bol predstavený „smart fishing”, ktorú reprezentovala značka iBite.

2017

EFTTEX Budapest 2017 EFTTEX Budapest 2017

V Budapešti sa konala výstava EFTTEX, kde spoločnosť Energofish získala až dve ocenenia. Cenu za najlepšiu návnadu získal Benzar Jelly Baits Luminophore, a z noviniek sa najlepšie umiestnil The One Enzimax.

2018

Fehova 2018

Výstava FeHoVa bola aj tento rok veľmi populárna. Pri stánku Energofish sa mohli hostia stretnúť so známymi rybármi ako Bokor Károly a Benzar Zsolt. Na výstave sa predstavil The One Particle Mix, ktorý odvtedy je jedným z najobľúbenejších kaprárskych výrobkov.

2019

EFTTEX Brüsszel 2019 EFTTEX Brüsszel 2019

Na výstave EFTTEX v Bruseli cenu za najlepšiu návnadu opäť získal Benzar Mix Jelly Baits.


Sonik

Rok 2019 bol pre milovníkov prémiových kaprárskych výrobkov dôležitý. Produkty Sonik Sport a NAVITAS sa stali dostupnými v ponuke spoločnosti Energofish.


Pál István

Pál István, riaditeľ spoločnosti Energofish Kft je zvolený do riaditeľstva EFTTA.

2020

RidgeMonkey RidgeMonkey

V ponuke spoločnosti Energofish sa objavila ďalšia prémiová značka na lov kaprov, RidgeMonkey.


ISO Bisnode

Energofish Kft ako prvý maďarský obchodník s rybárskymi potrebami, získava certifikáciu ISO 9001, 27001 a BISNODE.

2021

Go Green

V roku 2021 sme urobili dôležité kroky v oblasti ochrany životného prostredia. Náš obalový materiál vymieňame za bio materiál, ktorý sa rozkladá postupne a v rámci spoločnosti vykonávame selektívny zber odpadu. Pri nákupe kancelárskych potrieb je pre nás dôležité, aby bolo vyrobené prevažne z recyklovaných materiálov. U našich partnerov tiež podporujeme ochranu životného prostredia.

Založené v roku .