O nás...


Rok 2017 je pre našu spoločnosť významným rokom hneď z viacerých dôvodov. Oslavujeme 25 rokov, pričom v rámci osláv ponúkame množstvo akcií a zliav, okrem toho nás tešia i minuloročné úspechy našich sponzorovaných športovcov – víťaz majstrovstiev sveta Szilárd Szilvási a neochvejná práca našich odborníkov – ktorí zohrávali významnú úlohu pri vývoji viacerých z našich produktov.

Naše navijaky DOUBLE SPEED sme predstavili už minulý rok a veríme, že ich úspechy budú pokračovať i tento rok. Nezávislé testy potvrdili, že naše SPLETANÉ ŠNÚRY KOÓS sú najlepšie, naše SVIETIACE PATRÓNY NIGHT WASP zas disponujú najväčšou výdržou na našom trhu. Cieľom našej nepretržitej obnovy palety produktov a inovatívneho vývoja je, aby sme nesklamali dôveru našich zákazníkov, ako aj neohrozili naše miesto na trhu na Slovensku a vo východnej Európe.

KVALITA NADOVŠETKO

Pri vývoji výstroja nám pomáhajú prvotriedni odborníci a špičkoví súťažní rybári, ktorí chápu potrebu neustáleho vývoja športového rybárstva a s ním vyvstávajúce nároky a potreby. Materiál a technika, no predovšetkým znalosti rybárčenia sú obrovskou pomocou pre našich odborníkov pri výrobe adekvátnych produktov, aby sa k rybárom dostali bezchybné výrobky.
Firma Energofish je jedným z najväčších výrobcov a obchodníkov Maďarska a východnej Európy.

Viac ako 20 rokov sme členom organizácie EFTTA (European Fishing Tackle Trade Association) a sme pravidelným vystavovateľom na výstave EFTTEX, ktorú táto organizácia usporiadava. Výrazne sme investovali v oblasti inovácií a výskumu. Vďaka neustálemu vývoju môžeme byť právom hrdí na kvalitu našich značiek.


Medzi našimi dodávateľmi je množstvo európskych a maďarských producentov vyrábajúcich rybárske potreby. Distribuujeme produkty takmer tridsiatich svetových firiem.

Firma Energofish zastáva už roky prostredníctvom zahraničných zástupcov významné postavenie na maďarskom, rumunskom, bulharskom, slovenskom, ukrajinskom, srbskom, slovinskom trhu a na trhu v niekoľkých západných krajinách. K našim úspechom prispieva veľkou mierou fakt, že dokážeme na stále špeciálnejšie nároky rybárov reagovať takmer okamžite. Náš tím deň čo deň pracuje na tom, aby boli naše produkty dostupné za priaznivú cenu.