CARP EXPERT NAVIJAK UNI RUNNER 6000 DUOPACK
Popis produktu

Navijak Carp Expert Uni Runner 6000 Duopack

Používanie navijakov s voľnobežnou cievkou sa v okruhu rybárov teší stále väčšej obľube! Mnohí ich používajú pri boilies love, klasickom love zo dna, pri love dravých rýb, ale asi najpopulárnejším využitím je feeder lov.

Predstavme si, ktoré nároky musí spĺňať moderný feeder navijak s voľnobežnou brzdou:

- Keďže je v tomto prípade cieľová ryba kapor, ktorého lovíme zväčša na veľké vzdialenosti, musíme s našou výbavou dokázať nahodiť dostatočne ďaleko. Základným prvkom je navijak a jeho mechanizmus. Precízne ukladanie šnúry môže náš náhod predĺžiť až o 10-ky metrov. Vďaka pomalému zdvihu cievky sa závity šnúry dostávajú vedľa seba, nekrižujú sa, preto šnúra ľahšie a plynule beží z cievky. Apropó cievka!

Náš navijak je inštalovaný s veľkou cievkou s priemerom 60 mm, preto aj vďaka nej vieme navýšiť dĺžku náhodu.

- Z hľadiska použitých materiálov sme použili najoptimálnejšiu kombináciu. Extra tvrdé grafitové telo, aby mohol vnútorný mechanizmus stabilne fungovať a nožička navijaka bola pevná. Cievka je z hliníka, preto na ňu môžeme navinúť trebárs v celej dĺžke pletenú šnúru, nebudú sa vzájomne poškodzovať. Vďaka zaoblenému okraju beží šnúra bez najmenšieho trenia. Potrebne veľká kapacita šnúry napomôže k realizácii dlhých náhodov, ako aj potrebná rezerva pre prípad zdolávania rozmernejšej ryby.

Na cievku sa dostal kovový klip na zavesenie šnúry, vďaka jeho vyhotoveniu nepoškodzuje šnúru a jeho pomocou vieme náš háčik aplikovať na to isté miesto.

Kľučka je taktiež z kovu, nedeformuje sa ani pri pôsobení väčšej sily, navinutie 100 gramového olova mu nerobí problémy, čo priznajme si, robilo problém niektorým z našich predchádzajúcich navijakov.

Na navijak sa dostala rolnička s ložiskom, ktorá ani minimálne neskrúca našu šnúru. Často nie je za skrúcanie šnúry zodpovedný navijak, ale očká prúta, majme to vždy na pamäti.

Brzda v tomto navijaku si zaslúži osobitnú pozornosť. Ide o klasický predný brzdový systém s množstvom lamiel, ktorý pracuje precízne a jemne, rovnomerne dávkuje šnúru, tak si môžeme byť istí, že sa nemusíme obávať straty ryby spôsobenej výpadkami brzdy.

Zhrnutím ide o vynikajúci navijak strednej kategórie, ktorý svojim náročným vypracovaním a precízne pracujúcim vnútorným mechanizmom, budeme roky spokojne používať.Číslo položky Odporúčaná maloobchodná cena Obsah
12045-573 CARP EXPERT NAVIJAK UNI RUNNER 6000 DUOPACK 90.90 EUR
76.90 EUR
Nový 2x Carp Expert Uni Runner 6000 navijak
Zoznam produktov (obsah balíka)
Číslo položky Názov Množstvo Cena
20758-600 CARP EXPERT NAVIJAK UNI RUNNER 6000 CARP EXPERT NAVIJAK UNI RUNNER 6000 2 91.80 Eur
76.84 Eur


MFF LAMPA PROTI HMYZU AIR TORNADO SET S NABÍJAČKOU A POWERBANKOU
34.90 Eur
IBITE LED NA ŠPIČKU MS LIGHT DUOPACK
31.90 Eur
21.90 Eur
IBITE UB LIGHT DUOPACK ČERVENÝ
17.90 Eur
12.90 Eur
IBITE UB LIGHT DUOPACK ZELENÝ
17.90 Eur
12.90 Eur
CARP EXPERT DOUBLE TIP UNI RUNNER COMBO 360
118.90 Eur
87.90 Eur
CARP EXPERT DOUBLE TIP JUNIOR UNI RUNNER COMBO 300
99.90 Eur
78.90 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos