KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT RUBIN BOLO
KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT RUBIN BOLO

Akcia prutu
Akcia prutu

Pomer cena/kvalita
Pomer cena/kvalita

Presnosť hodu
Presnosť hodu

Jednoduchá preprava
Jednoduchá preprava

Popis produktu

Kamasaki Rubin Bolo

Nepretržite sa vyvíjajúci a rybármi veľmi obľúbení členovia série Rubin disponujú výborným pomerom cena-kvalita a spoľahlivým vypracovaním. Túto sériu rozširuje aj variant Rubin Bolo, ktorý sa vďaka použitému karbónu IM6 stal bičom s priaznivou funkcionalitou pre obľúbencov plávanej.

Vďaka vývoju technológií sú čoraz viac dostupné karbónové prúty so stále menšou hmotnosťou, ktoré oproti kompozitným prútom so štíhlym vzhľadom disponujú potrebnou zásobou sily. Tento faktor je prítomný aj tu a to použitím karbónu IM6, ktorý okrem jemnosti poskytuje prútom potrebnú zásobu sily.

Polovica prvého dielca dostala samozrejme zdrsnený povrch, čo oceníme najmä pri držaní s mokrými rukami.

Rubin Bolo zvedie súboj od pleskáčov cez menších kaprov-mreny až po všetky ryby. Dobre fungujúci blank ho v tom podporuje, na poslednom dielci dostalo miesto kĺzavé očko opatrené Sic vložkou, ako aj jeho ostatní druhovia.

Séria disponuje veľmi stabilným držiakom navijaka.

Dobrá voľba pre začiatočníkov a stredne pokročilých rybárov. Kombinovaný s navijakom s precíznym brzdovým systémom sa môže stať roky verným druhom počas plávanej.


Pri výrobe SIC očiek sa otvorila príležitosť používania krajších, tenších a v neposlednom rade omnoho ľahších očiek oproti starším typom. Vďaka jedinečným vlastnostiam SIC, aj tenké očká dobre odolávajú silám vznikajúcim pri náhodoch a zdolávaniach.


Číslo položky Odporúčaná maloobchodná cena Dĺžka Počet dielov Vrhacia záťaž Akcia Prepravný Rozmer Hmotnosť
11052-400 KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT RUBIN BOLO 4M There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 23.30 EUR Nový 4 m410 - 30 gC122 cm174 g
11052-600 KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT RUBIN BOLO 6M There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 33.30 EUR Nový 6 m610 - 30 gC126 cm366 g


ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT VIKING BOLO
8.97 Eur
ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT BLADE BOLO
103.30 Eur
KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT ALPHA BOLO
24.30 Eur
ENERGOTEAM RYBÁRSKY PRÚT ENZA BOLO
30.97 Eur
BENZAR RYBÁRSKY PRÚT ALLROUND BOLO
73.30 Eur
BENZAR RYBÁRSKY PRÚT RIVER BOLO
126.63 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos