IBITE LED NA ŠPIČKU MS LIGHT
Popis produktu

Led na špičku IBite Motion Sense Light

Samotná značka iBite znie veľmi zaujímavo, dáva tušiť istú formu technickej novinky. To platí pre všetky produkty v rámci série. Všetky produkty značky iBite sú založené na najnovších vývojových novinkách, čím uľahčujú a robia zaujímavejším každodenný život rybárov a na vodnom brehu strávený čas.

Táto séria ponúka praktické riešenie nielen pre zástancov feeder lovu, ale aj tradičným používateľom počas nočného lovu pre osvetlenie konca prútov.

MS Light je založený na Ledkovom - batériovom systéme. Vzhľadom k vypracovaniu produktu, treba len na špic napojiť umelohmotný patentový uzáver, potom na konci nastaviť do správnej pozície batériu, ďalej je potrebné vložiť led osvetlenie a môže prísť nočný rybolov. Po ukončení rybolovu je potrebné len vybrať batériu z ledky, odložiť ju zvlášť, počas najbližšieho rybolovu bude opätovne použiteľná.

Variant Motion Sence je extra variant UB Light špičky, ktorá obsahuje aj pohybový senzor! Podobne ako UB Light disponuje produkt základným svetlom, pri zábere sa produkt okamžite zmení na červené svetlo, signalizujúc okamžite zábery počas nočných hodín.

Produkt vhodný aj k 1-2 hodinovej rybačke realizovanej z náhleho popudu.

Základný balík obsahuje jednu 435 batériu, ktorá ponúka produktu aspoň 30 hodinovú životnosť.

K produktu prislúchajúca batéria je dostupná klikom sem.

Výborný svetelný jas zabezpečujúca led výrazne zvyšuje úspech rybolovu. Skončil čas strát rýb spôsobených zlými viditeľnostnými podmienkami!Číslo položky Odporúčaná maloobchodná cena Typ Zdroj Farba
IBLDS-43R IBITE MS LIGHT ČERVENÝ 21.09 EUR Nový MS LightiBite 435 batériaČervená - zelená


CARP EXPERT ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU
24.49 Eur
ENERGOTEAM ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU E-SENTIAL
150.91 Eur
105.62 Eur
BLACK FIGHTER ELEKTRONICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU
21.09 Eur
CARP EXPERT ELEKTRICKÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBERU LYNX 7030
12.79 Eur
CARP HUNTER DIGITÁLNY SIGNALIZÁTOR ZÁBERU STARFISH
13.55 Eur
CARP EXPERT SIGNALIZÁTOR ZÁBERU PIAVE SET S PRIJÍMAČOM
139.58 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos