IBITE PLAVÁK PERCH
Popis produktu

Plavák iBite Perch

Samotná značka iBite znie veľmi zaujímavo, dáva tušiť istú formu technickej novinky. To platí pre všetky produkty v rámci série. Všetky produkty značky iBite sú založené na najnovších vývojových novinkách, čím uľahčujú a robia každodenný život rybárov a na vodnom brehu strávený čas zaujímavejším. Táto séria ponúka praktické riešenie nielen pre zástancov plávanej v noci.

Nápad k vytvoreniu produktu bol inšpirovaný svietiacimi nočnými patrónmi, lov v úplnej tme, pod vodou miznúci plavák a pomoc rybe na vodný breh môže byť ohromne zaujímavou spomienkou, ale k tomu potrebujeme osvetlené telo plaváka, k čomu potrebujeme svietiaci patrón alebo iné osvetlenie, ktoré nie je vždy k dispozícii.

Riešením tohto problému je plavák so svietiacou anténou, ktorý vďaka svojmu vypracovaniu, za/vypnutá anténa ponúka možnosť potrebného osvetlenia počas rybolovu. - funguje s batériou 425 (životnosť minimálne 40 hodín)

Pomôcka vhodná aj k 1-2 hodinovým rybačkám, k lovu zubáča poskytuje oporný bod, čím výrazne zvyšuje úspešnosť rybolovu, čas straty ryby kvôli zlým viditeľnostným podmienkam vypršal. Číslo položky Odporúčaná maloobchodná cena Typ Rozmer Materiál Anténa Driek Dizajn
69720-310 IBITE PLAVÁK PERCH GREEN 10G There is no unique product image for this product version, so the main product image is displayed. 6.63 EUR Nový Perch10 gBalsa drevoLedPlastKĺzavý
69720-312 IBITE PLAVÁK PERCH GREEN 12G 6.63 EUR Nový Perch12 gBalsa drevoLedPlastKĺzavý


ENERGOTEAM PLAVÁK PLAVÁK F NA ŠŤUKY.
2.13 Eur
ENERGOTEAM PLAVÁK F NA SUMCE SO SVIETIACÍM PATRÓNOM
2.97 Eur
PLAVÁK NA ŠŤUKY MP
2.10 Eur
ENERGOTEAM PLAVÁK PLAVÁK F NA ŠŤUKY.
2.63 Eur
PLAVÁK NA SUMCE KOÓS
3.17 Eur
PLAVÁK NA ZUBÁČE. MP
2.07 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos