CARP EXPERT KOLÍSKA POD KAPRA
Popis produktu

Carp Expert kolíska pod kapra

Carp Expert zoraďuje v ponuke rad primárnych produktov k ochrane rýb, ktorého súčasťou je aj táto kolíska pod kaprov za priaznivú cenu, vhodná aj k bezpečnému váženiu našich protivníkov.

Moderný lov kaprov a nedravých rýb spravil, našťastie, povinným v rámci výbavy používanie rôznych matracov a kolísok. V husto zarybnených rybárskych jazerách a na vodných plochách s kapitálnymi rybami sa stala veľmi dôležitá ochrana ulovených rýb.

Stále viac sa dbá na ochranu ulovených a zas pustených rýb. Ak nepoužívame kolísku, môže sa poškodiť dôležitá vrstva slizu rýb, ktorá ich chráni pred infekciami, ale môže si spôsobiť aj fyzické poranenie počas poskakovania.

Kolíska pod kapra Carp Expert je potrebne vysoká, vďaka bočnej strane o výške 27 cm je len malá možnosť, aby sa do stredu umiestnená ryba v okamihu našej nepozornosti dostala na zem.

Rozmery kolísky: 50x105 cm

Spodná časť má sieťové vypracovanie, preto ju po fotení a vypustení ryby možno rýchlo vysušiť.

Odporúčame kaprárom, ktorí obľubujú produkty a majú záujem o kvalitnú kolísku za priaznivú cenu. Pred umiestením rýb ju nezabudnime navlhčiť.

Produkt sa vyrába v zelenej a maskáčovej farbe. (Farba produktu závisí od aktuálnej skladovej zásoby)Číslo položky Odporúčaná maloobchodná cena Typ Rozmer Vlastnosti
73756-604 CARP EXPERT KOLÍSKA POD KAPRA CAMO 68.90 EUR kolíska pod kapra50x105 cmVýška 27 cm


CARP EXPERT ANTISEPTICKÝ SPREJ SEPTOCARP
4.43 Eur
KAMASAKI PODLOŽKA POD KAPRA
12.90 Eur
CARP EXPERT VANIČKA POD KAPRA COMPACT
87.90 Eur
CARP EXPERT PODLOŽKA POD KAPRA ORIGINAL 130x85CM
32.90 Eur
BENZAR MIX ANTISEPTICKÝ SPREJ
4.61 Eur
KOÓS RUKAVICE NA SUMCE PHANTOM
17.90 Eur
Žiadne súviasiace články
No related videos